Koniec z monotonią i nudą. Wybierz magiczny kolor dla Twoich ścian

Masz dosyć monotonii? Lubisz zmiany? Postaw na nowoczesne, unikalne farby, które w niemalże magiczny sposób zmieniają się w zależności od natężenia światła. Choć brzmi to surrealistycznie, ta wielobarwna intryga jest naprawdę możliwa.

Producenci farb zaskoczyli po raz kolejny. Na rynku pojawiły się farby najnowszej technologii, oferując ambitną, dynamiczną i emocjonalną kolekcję. Tajemnica receptury polega na tym, że każda barwa to wynik unikalnego i precyzyjnego połączenia kilku pigmentów. Nie dwóch czy trzech jak w przypadku farb tradycyjnych, ale nawet od pięciu do siedmiu pigmentów, a każdy z nich otoczony jest przez tzw. mikrokapsułki, które zapewniają wyjątkową głębię. Tak uzyskana barwa pracuje intensywnie, wykazując wibrację odcieni. Zmienia się w zależności od nasilenia światła, zarówno sztucznego jak i naturalnego oraz pory dnia. Często naprzeciwległe ściany pomalowane na ten sam kolor mogą wydawać się inne.

Kolor, który żyje

Farba uwydatnia kolory, z których została złożona z każdą zmianą światła. Tak więc kolor, który widzisz wieczorem, o poranku może być zupełnie inny. Narracja kolorów może rozpocząć się od wiosennych żółto-zielonych tonów do niebiesko-szarych cieni. Te farby wykorzystują spectrum kolorów, pominięte wśród pigmentów kolory: czarny i szary dają efekt licznych zmian kolorystycznych. Paleta tych magicznych barw jest niesamowicie bogata, oferuje po kilka odcieni jednej barwy. Jeden z producentów przygotował aż dwieście czterdzieści „żyjących” odcieni.

To ekscytująca propozycja, dla osób chcą porzucić monotonię oraz mają odwagę pozwolić ścianom by „żyły” i tworzyły własną historię. Takie ściany mogą zaskoczyć i zdecydowanie jest to nowy wymiar świata barw. Co najważniejsze nie pozostawiają miejsca na nudę. Tak wysublimowanym kolorem i wyjątkową głębią Twojego wnętrza, z pewnością wzbudzisz zazdrość innych.

Farby są wodorozcieńczalne, lateksowo-akrylowe o półmatowym wykończeniu, a wszystkie wykorzystane pigmenty są barwione ekologiczne.